In Bez kategorii

Mieszkańcy parterów często stoją przed dylematem, którego nie znają mieszkańcy wyższych pięter. Ich mieszkania często są niedoświetlone, na domiar złego, wszyscy zaglądają im w okna. Potrzebują założyć na okna coś, co nie zabierze im dużo światła, a pozwoli zachować prywatność przed nieproszonymi ciekawskimi.
Przygotowaliśmy trzy propozycje:

  • Żaluzje – aluminiowe, lub drewniane, ich konstrukcja pozwala na dokładną regulację dopływy światła. Odpowiednie ułożenie lamelek, pozwoli na dostateczne nasłonecznienie, zatrzyma zaś wzrok przechodzących na zewnątrz osób.
  • Rolety dzień – noc – zbudowane są z tkaniny ułożonej w paski. Część pasków ma gęstą strukturę, część prześwitującą. Rolety te, będą więc pełniły funkcję firanki.
  • Plisy – świetne rozwiązanie do okien na parterze, można je bowiem podnosić od dołu. Dzięki temu dolną część okna mamy zasłoniętą i nikt nam nie zagląda do mieszkania. Górna część okna pobiera upragnione światło.
  • Folie, które dają efekt lustra weneckiego. Naklejone na szybę, sprawiają, że przechodnie nie widzą co dzieje się w mieszkaniu. Niestety działa to tylko w dzień. Gdy włączymy w domu światło znowu jesteśmy na widoku. Wówczas musimy zasłonić się którymś z powyższych rozwiązań.

Zadzwońcie do nas, umówimy się i pokażemy jak to wygląda!
tel. 505101982 lub 606585922, email: biuro@rolety-decora.pl

Recent Posts
Comments
  • Grzegorz Lasek

    Wszystko gra, fuagra

Skontaktuj się

Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.